Daima konforu yaşatan Demirdöküm Nitromix kombilerin zaman zaman su basınç seviyelerin de düşmeler meydana gelebilir. Düşen su seviyesi kombinin verim vermesini engeller ve cihaz çalışmaz. Yani kombi ateşleme yapmaz. Ateşleme yapamadığı için de ne sıcak su alabilirsiniz ne de petekler ısınır. Demirdöküm Nitromix Kombiye Su Basma konusundaki bilgileri sizlere sunmak adına burada olduğumuzu belirtmek isteriz.

nitromix kombiye su basma, nitromix kombiye su basma

Nitromix Kombiye Su Doldurma

Bu durumda kombinin altında bulunan rengi mavi olan doldurma vanasını açarak kombiye su basmanız gerekiyor. Normal basınç değeri 1,5 olan kombiler de suyu yükseltiğiniz zaman cihazınız da eski verimli haline dönmektedir. Yani ateşleme yapar, sıcak su alabildiğiniz gibi petekleriniz de ısınır. Sık sık bu durumla karşı karşıya kalan tüketicilerimiz daima panik içerisin de bizimle irtibata geçmektedir. Bu gibi durumlar da panik yapmadan sadece kombinin su basıncını yükseltmeniz gerekmektedir. Yani tabiri caizse su ihtiyacı olan kombinize suyun verilmesi gerekir.

Ayrıca su basıncı azalan kombiler de kırmızı ışığın da yanma söz konusu olmaktadır. Bu kırmızı ışık bar değeri düştüğü için yanmaktadır. Nitromix kombiyi normal basınç değerine yükselttiğiniz zaman kırmızı ışık da gidecektir. Demirdöküm Nitromix Kombiye Su Basma konusunda yine de yardım almak isterseniz Demirdöküm Teknik Servisi ile görüşmelisiniz.